Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ribery e përfundoi për sivjet

NULL NULL
07.05.2015 15:19
Humbja nga Barcelona nuk është lajmi i fundit i keq për Bayernin.

Bavarezët nuk do të mund të llogarisin më në shërbimet e lojtarit kryesore të tyre, për këtë sezon Franck Ribery.

Francezi ka pësuar një lëndim që do ta lë jashtë fushe për dy javë, që s’është kohë e gjatë, por e mjaftueshme që ansorin ta privojë nga ndeshejt e këtij sezoni.

“Më vjen te shkul flokët nga inati”, deklaroi Ribery.

“Jam shumë i mërzitur, sepse kisha plane te mëdha. Punova për një rikthim te shpejtë, por kavilja nuk po shërohet”.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.