Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ribashkohen Spice Girls

NULL NULL
03.05.2015 16:47

Posh, Sporty, Baby dhe Ginger u bënë bashkë në festën e ditëlindjes së 40-të të David Beckham. Por, në vend të Scary, grupit iu bashkua Eva Longoria, ylli i “Desperate Housewife”.

Ajo kishte postuar një fotografi në instagram duke e quajtur veten si vajza më e re e Spice Girls.

Në festën e40 vjetorit të burrit të saj, Victoria Beckham kishte zgjedhur të vishte një fustan nga linja e saj e modës. Ajo dukej elegante në një fustan të gjatë të zi të kombinuar më një zinxhir të cilin e kishte vënë në bel.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.