Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rezultatet e 11 ndeshjeve në NBA (VIDEO)

NULL NULL
nga Shpend Spahija 11.02.2024 10:02

Të shtunën në mbrëmje dhe të dielën në mëngjes me kohën tonë lokale, janë zhvilluar 11 ndeshje në NBA, ku janë arritur këto rezultate:

Dallas Mavericks vs Oklahoma City Thunder 146-111,

Los Angeles Clippers vs Detroit Pistons 112-106,

Brooklyn Nets vs San Antonio Spurs 123-103,

Charlotte Hornets vs Memphis Grizzlies 115-106,

Orlando Magic vs Chicago Bulls 114-108,

Washington Wizards vs Philadelphia 76ers 113-119,

Atlanta Hawks vs Houston Rockets 122-113,

New York Knicks vs Indiana Pacers 111-125,

Toronto Raptors vs Cleveland Cavaliers 95-119,

Golden State Warriors vs Phoenix Suns 113-112 dhe

Portland Trail Blazers vs New Orleans Pelicans 84-93.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.