Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rexhep Selimi ka ditëlindjen, familja e viziton në Hagë

NULL NULL
15.03.2023 10:12
Shqipe Selimi

Një ndër ish-krerët e UÇK-së, të cilët po mbahen në paraburgim në Dhomat e Specializuara në Hagë, Rexhep Selimi ka ditëlindjen. Ai sot mbush 52 vjet.

Mirëpo, familja e tij kanë shkuar te ai në Hagë për ta shënuar bashkë këtë ditë, shkruan Klankosova.tv.

Gruaja e Selimit, Shqipja në një postim në Facebook ka publikuar foton e saj dhe fëmijëve nga atje me mbishkrimin:

“Urime ditëlindja Rexhë!

Gjithmonë ditëlindjet bashkë!”

 

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.