Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Retro Prime” kujdeset për mëngjesin e banorëve të Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

NULL NULL
09.12.2023 14:28
retro prime
retro prime

Për mëngjesin e sotëm të banorëve të Big Brother VIP Kosova është përkujdesur “Retro Prime”.

“Retro Prime” gjendet në qytetin e Gjakovës, konkretisht në rrugën “Marin Barleti”, përcjell Klankosova.tv.

“Jeni mësuar zakonisht të keni darka, por sot kemi menduar edhe për mëngjesin, që të sjellë mëngjesin të larmishëm dhe të shijshëm, për ju është kujdes stafi i “Retro Prime”.

“Retro Prime” gjendet në qytetin e Gjakovës, rruga “Marin Barleti”, vendi ideal për të gjithë ju që dëshironi të provoni ushqime të shijshme dhe të kaloni një mëngjes apo drekë të këndshme me familje dhe shoqëri”, thuhet në zarfin të cilin për banorët e lexoi Santiana.

Banorët i janë gëzuar shumë këtij fakti dhe me shpejtësi kanë shkuar t’i shikojnë ushqimet e “Retro Prime”.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.