Retë e bëjnë qiellin një skenë teatri (FOTO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Retë e bëjnë qiellin një skenë teatri (FOTO)

NULL NULL
19/08/2019

Është mirë të uleni në tokë dhe të shikoni qiellin dhe të luani një lojë “Si çfarë janë këto re?

Ky ndoshta është një nga aktivitetet më të mira për të bërë në një ditë vere të nxehtë.

Retë shumë herë me format që marrin munden të iu duken si kafshë apo edhe si forma të tjera, të gjitha këto varen nga imagjinata juaj.

Disa njerëz këto momente të imagjinatës së tyre i kanë ndarë edhe me miqtë e tyre në rrjete sociale.

Bright Side ka përgatitur një artikull ku ka mbledh disa fotografi me forma të ndryshme të reve.