Restorant "Koha" në Mitrovicë shtron me finesë e plot shije darkën e të nominuarve (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Restorant “Koha” në Mitrovicë shtron me finesë e plot shije darkën e të nominuarve (VIDEO)

NULL NULL
23.02.2023 22:58

Siç e do tradita, pak para se darka e të nominuarve të fillonte, në shtëpi kishte arritur zarfi i “Vëllait të Madh”, derisa u bë e ditur se e tëra ishte përgatitur nga restorant “Koha”.

“Darka e të nominuarve është gati për pesë të nominuarit në oborr që vjen nga restorant ‘Koha’ që gjendet në Mitrovicë, themeluar në vitin 2017 si biznes familjar, e që tash ka thyer kufijtë e vet duke pritur vazhdimisht edhe mysafirë e figura ndërkombëtare”, u tha pos tjerash në njoftimin e “Vëllait të Madh”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.