Restorant "Fishop" përkujdeset për darkën e banorëve pas Prime (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Restorant “Fishop” përkujdeset për darkën e banorëve pas Prime (VIDEO)

NULL NULL
04.03.2023 01:13

Përfundimi i mbrëmjes së spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova ka rezultuar më shtrimin e një super darke të përgatitur nga restorant Fishop.

‘Nysat’ kanë nisur të shijojnë ushqimet plot shije e të sërvirura me plot delikatesë menjëherë pasi Prime përfundoi.

Një darkë e mirë ishte më se e domosdoshme pas një natë goxha emocionuese, tensionuese e voluminoze.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.