18:00, 24 Qershor 2019

Reperi i ri Nushi nuk po ndalet së publikuari këngë të reja dhe kjo për vetëm pak kohë nga dalja në skenë.

Ai këtë herë ka sjellë projektin e tij të radhës “Coco”.

Duket se kënga e re e Nushit po pëlqehet nga fansat pasi vetëm dy ditë pas publikimit në Youtube kjo këngë ka arritur të marrë më shumë se 100 milionë klikime.

Beatin e kësaj kënge e ka realizuar E24 derisa tekstin e ka shkruar vet reperi. Në ndërkohë, miksimin e ka bërë SinkronMusic derisa masterizimin Johan Bejerholm.

Më poshtë gjeni videoklipin e këngës më të re nga Nushi.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë