Rëndësia e frutave hibride - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rëndësia e frutave hibride

NULL NULL
16/06/2015

Ka kohe të gjatë që teknologjia rrugëton, dhe ne jetojmë në një botë ku kemi mundësi të provojmë fruta të ndryshme hibride.

Ndërsa disa njerëz nuk gjejnë fruta hibride tërheqëse natyrore, ani pse ekspertët besojnë se këto fruta kombinohen me cilësitë më të mira të burimeve të ndryshme frutore.

Ja disa prej tyre që u’a rekomandojmë:

Kombinim fruti në mes kajsisë dhe kumbullës.

Bliri dhe lajthisë.

Luleshtrydhe dhe manafera.

Mandarina dhe pomelo e gjithashtu dhe grejfruti.

Të gjitha këto fruta janë thjeshtë një kombinim i duhur që ju shërbejnë për të përfituar të mira shëndetësore përveç shijes së mirë që ofrojnë, transmeton Klan Kosova.

klankosova.tv