Remzie Osmani kujton fëmijërinë: U rrita pa prindër duke qenë ata gjallë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Remzie Osmani kujton fëmijërinë: U rrita pa prindër duke qenë ata gjallë

NULL NULL
05.03.2023 13:59
Remzie Osmani

Këngëtarja e njohur, Remzie Osmani, këtë javë ka qenë e ftuar në emisionin “Shija e Anës”, e cila solli shumë atmosferë.

Ndër të tjera, ajo kujtoi edhe fëmijërinë e saj, duke thënë se është rritur pa prindër, sepse ata jetonin jashtë shtetit.

Ajo tutje tregoi se prindërit vazhdon t’i ketë shëndosh e mirë, përcjell Klankosova.tv.

“Jam rritur pa dy prindërit, duke i pasur gjallë, kanë jetuar gjithmonë në kurbet, ne kemi qenë tre fëmijë që kemi jetuar në Kosovë dhe në moshë shumë të vogël, nëna dhe babai kanë shkuar me tre fëmijët e tjerë edhe kështuqë jemi ndarë si familje”, u shpreh tutje ajo.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.