Remzie Osmani këndon hitet e saj tek "Shija e Anës" (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Remzie Osmani këndon hitet e saj tek “Shija e Anës” (VIDEO)

NULL NULL
05.03.2023 14:38

Këngëtarja e njohur, Remzie Osmani, këtë javë ka qenë e ftuar në emisionin “Shija e Anës”.

Pos përgjigjeve të shumta që i dha në pyetjet e bëra, ajo krijoj edhe një atmosferë të bukur, përcjell Klankosova.tv.

Remzia tek “Shija e Anës” këndoi këngët e saj që publiku i do më së shumti.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Për t’i dëgjuar këto këngë, klikoni në linkun më poshtë: