22:51, 16 Maj 2018

Olympique Marseille sonte u mposht me rezultat të thellë nga Atletico Madrid në finalen e Ligës së Evropës, me rezultat 3:0.

Kështu, skuadra franceze e vazhdoi rekordin e zi në këtë kompeticion, duke i humbur tre finale të Kupës UEFA dhe Ligës së Evropës, pa arritur ta shënojë as edhe një gol në këto ndeshje.

Konkurs Pune

Lexo më shumë