Reka e Allagës, një opsion më shumë për një super-fundjavë (VIDEO)

Reka e Allagës, një opsion më shumë për një super-fundjavë (VIDEO)

NULL NULL
12 months më parë

Reka e Allagës, fshat ky që ndodhet pak kilometra larg Pejës, është një opsion i mirë për ta kaluar fundjavën.

Detajet i mësoni në kronikën e realizuar nga gazetari Ardian Gaxherri dhe kameramani Ilir Hasani.

klankosova.tv