Reja e Ibrahim Rugovës e bën Hashim Thaçin lepurush të Vitit të Ri (FOTO)

Reja e Ibrahim Rugovës e bën Hashim Thaçin lepurush të Vitit të Ri (FOTO)

NULL NULL
3 years më parë

Dizenjatorja, Blerina Kllokoqi- Rugova, reja e presidentit të ndjerë të Kosovës, Ibrahim Rugova, ka dhënë një urim për ndrrimin e motmoteve.

Përmes llogarisë së saj në Snapchat, Blerina Kllokoqi – Rugova duke uruar për 2018 ka vendosur madje në një filtër prej një lepurushi fytyrën e Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, njofton Klan Kosova.

Klankosova.tv ka siguruar dhe fotografinë të cilën reja e Ibrahim Rugovës, e ka ndarë me miqtë e saj në Snapchat.