Regjistrohen katër raste pozitive me koronavirus në 24 orët e fundit

Regjistrohen katër raste pozitive me koronavirus në 24 orët e fundit

NULL NULL
1 month më parë

Asnjë viktimë dhe katër raste të reja pozitive, është numri i regjistruar me COVID-19, në 24 orët e fundit në Kosovë, njofton MSH, transmeton Klankosova.tv.

Janë bërë 1 mijë e 563 testime, katër persona u shëruan dhe 324 raste janë aktive.

Sa i përket vaksinimit, në mbarë vendin numri i qytetarëve të imunizuar është mbi 1.6 milion.

No photo description available.