Reese Witherspoon për herë të parë shihet në publik pas ndarjes nga bashkëshorti - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Reese Witherspoon për herë të parë shihet në publik pas ndarjes nga bashkëshorti

NULL NULL
02.04.2023 11:09

Aktorja Reese Witherspoon është parë për herë të parë dje në rrugët e Nashville që nga procesi i divorcit që e ka filluar me ish-bashkëshortin e saj, Jim Toth.

47-vjeçarja u pa të shtunën pa unazat e fejesës dhe dasmës prej kur ajo dhe Toth thanë “morëm vendimin e vështirë për t’u divorcuar”.

Fituesja e Oscars pati të veshur pantallona të bardhë dhe një këmishë me vija të bardha dhe të kaltra.

Witherspoon dhe agjenti i talenteve të CAA e njoftuan divorcin e tyre në një deklaratë të përbashkët të premten e kaluar, disa ditë para përvjetorit të tyre të 12-të.

Witherspoon dhe Toth, të cilët u martuan në mars të vitit 2011, e kanë një djal 10-vjeçar, Tennessee James, shkruan People, transmeton Klankosova.tv.