Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Receta nga “Shija e Anës”: Rizoto milaneze me shafran (VIDEO)

NULL NULL
10.12.2023 13:14
ana
ana

Sot në emisionin “Shija e Anës” është përgatitur një recetë italiane.

Rizoto milaneze ishte pjata që u realizua sot nga Ana.

Për përgatitjen e kësaj recete, duhet që të keni Shafran dhe iu merr kohë prej 15-20 minuta, ku gjatë gjithë kohës duhet ta përzieni orizin.

Për ta mësuar këtë recetë klikoni në linkun më poshtë:

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.