Rebel Wilson kapet mat - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rebel Wilson kapet mat

NULL NULL
25/05/2015

Shumë gra të famshme ndryshojnë emrat e lindjes si për shembull Katy Perry dhe Demi Moore, por Rebel Wilson është rasti i parë që ka gënjyer për emrin e saj dhe moshën, transmeton Klan Kosova.

Më poshtë mund ta shihni videon.

klankosova.tv