Reali të gatshëm ta shesin Ronaldon - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Reali të gatshëm ta shesin Ronaldon

NULL NULL
16/11/2015

Real Madridi janë të gatshëm ta shesin Cristiano Ronaldon- por vetëm nëse një klub është  i gatshëm të shpenzojë 80 milionë funte (95 milionë euro), shumë kjo që u shpenzua për t’u blerë në atë kohë nga Manchester United. Djajtë e kuq si dhe PSG, kanë qenë të lidhur me një transferim të mundshëm të topit të artë.