Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Reali shpreson se ujdia e Bellinghamit do të arrihet këtë javë

NULL NULL
06.06.2023 08:46

Real Madridi është duke avancuar në bisedimet finale me Dortmundin për Jude Bellinghamin.

Siç raporton eksperti i transferimeve Fabrizio Romano, një raund pozitiv i bisedimeve është zhvilluar të hënën, me Realin dhe Dortmundin që janë duke punuar vetëm në detajet përfundimtare.

Marrëveshja e Realit me lojtarin është arritur që nga prilli. Reali shpreson se do ta përfundoj marrëveshjen këtë javë në mënyrë që të mënjanojë ndonjë problem.

Jude do të nënshkruaj kontratë me Real Madridin deri në qershor të vitit 2029. /Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.