Reali Madrid në epërsi ndaj Barcës, Araujo shënon autogol (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Reali Madrid në epërsi ndaj Barcës, Araujo shënon autogol (VIDEO)

NULL NULL
19.03.2023 21:18

Nuk kanë kaluar as 10 minuta lojë dhe Real Madrid është në epërsi.

Por, për “Los Blancos” shënoi një lojtar i Barcës.

E ai i pafat është Ronald Araujo, i cili e dërgoi topin në portën e ekipit të vet.