Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Reali hap bisedimet me Zidanen për një rikthim të mundshëm

NULL NULL
28.04.2023 07:49
Zinedine Zidane
Zinedine Zidane

Real Madrid ka vendosur tashmë kontakte me Zidane për një rikthim të mundshëm përpara sezonit të ardhshëm, pasi ka pasiguri për të ardhmen e Carlo Ancelottit mes lidhjeve me ekipin kombëtar të Brazilit.

Zidane ka qenë i lidhur me Juventusin dhe PSG-në, por një rikthim në Real Madrid është ende një mundësi, edhe pse mund të jetë e vështirë.

Raporti nga Foot Mercato shton se rikthimi i mundshëm i Zidane gjithashtu mund të hapë dyert për Kylian Mbappe në Real Madrid, i cili gjithashtu mund të bëhet më i hapur ndaj idesë pavarësisht se u refuzua verën e kaluar.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.