Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Reali e eliminoi Liverpoolin, pas takimit ia lëshoi këngën “ti s’do të ecësh kurrë vetëm”

NULL NULL
15.03.2023 23:13
Goli i Benzemas kunder Liverpoolit

Real Madridi e ka eliminuar nga Liga e Kampionëve Liverpoolin, duke e mposhtur me rezultat të përgjithshëm 6-2.

Por, ajo që ra në sy pas ndeshjes ishte kënga që u dëgjua në Bernabeu, ku klubi e lëshoi këngën e klubit anglez “You’ll never ëalk alone”, që në shqip do të thotë “Ti nuk do të ecësh kurrë vet”, njofton Klankosova.tv.

Kujtojmë se Reali ndeshjen e parë në  Angli e fitoi me rezultat 2-5, ndërsa ndeshjen e kthimit në Bernabeu e fitoi me rezultat minimal, 1-0 falë golit të Benzemas në minutën e 78-të.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.