Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Reali anti-Juve

NULL NULL
04.05.2015 14:04
Real Madrid ka zbuluar listën e lojtarëve më të cilët do të ballafaqohet kundër Juventusit, në kuadër të Ligës së Kampionëve. Mungojnë Benzema e Modric.

Real Madridi e ka zbuluar listën e futbollistëve për ndeshjen e parë gjysmëfinale kundër Juventusit në Ligën e Kampion.

Në listën e publikuar të hënën janë thuajse shumica e yjeve, kurse vërehet mungesa e sulmuesit francez Karim Benzema dhe mesfushorit të talentuar kroat, Luka Modric.

Reali në këtë ndeshje do të hyjë mjaftë i motivuar, pasi në fundjavë e ka fituar ndeshjen derbi në Spanjë kundër skuadrës së Sevilla, me rezultat 3-2.

Lista e futbollistëve anti-Juve: Casillas, Keylor Navas, Pacheco, Varane, Ramos, Pepe, Coentrao, Carvajal, Arbeloa, Marcelo Nacho, Kroos, James, Bale, Lucas Silva, Isco dhe Illarra, Cristiano Ronaldo, Jese, Chicharito.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.