Real mendon huazimin e Jese - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Real mendon huazimin e Jese

NULL NULL
30/05/2015
Qëndrimi apo largimi i Jese Rodriguez do të varet nga vendimi që do të merret pas konsultave të tij me trajnerin e ri dhe klubin.

Jese Rodriguez do të jetë ndër lojtarët për të cilët do të diskutojë Rafa Benitez, qysh në negociata e para me zyrtarët e Real Madridit.

Huazimi i tij në ndonjë nga skuadrat e mëdha është në listën e prioriteteve edhe para emërimit të shefit të ri të pankinës.

Shefat e klubit mendojnë se huazimi i tij është zgjidhja më e mirë, veçmas nëse ndonjë sulmues transferohet këtë verë në Santiago Bernabeu.

Megjithatë, ky do të jetë vendim që do të merret pas konsultimit të trajnerit me lojtarin.