Real Madrid nuk do ta largojë James-in (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Real Madrid nuk do ta largojë James-in (VIDEO)

NULL NULL
16/08/2019

Skuadra spanjolle, Real Madrid, nuk është e interesuar që të heqë dorë nga mesfushori kolumbian, James Rodriguez.

Për futbollistin 28 vjeçar është raportuar se do të transferohet në Paris Saint-Germain, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Sipas the Mirror, tani menaxheri Zinedine Zidane e ka ndryshuar mendjen dhe nuk dëshiron që ta largojë futbollistin James Rodriguez.

https://www.youtube.com/watch?v=r0Mh8fmJkxU

klankosova.tv