Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Real Madrid me sy nga Van Persie

NULL NULL
16.05.2015 10:37
Real Madrid ka filluar që shikojë në lidhje me mundësinë e transferimit të Robin van Persie kësaj vere në Santiago Bernabeu.

Pasi gjiganti spanjoll përfundoi jashtë Champions League në raundin gjysmëfinal ku u mposht nga Juventusi, ka filluar të mendojë seriozisht që ta përforcojë vijën e sulmit.

Pasi holandezi kaloi një sezonë të vështirë duke u përballur me lëndime në Old Trafford, skuadra angleze ka vendosur që të shikojë ofertat nga klubet tjera që do të vijnë në drejtim të lojtarit.

Kështu, zyrtarët madrilen si opsion që në vijën e sulmit përkrah Benzema e Ronaldos e shohin ish-lojtarin e Arsenalit, Robin Van Persien.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.