15:30, 20 Prill 2019

Sipas Marca, skuadra Real Madrid është ende e interesuar për të nënshkruar kontratë me sulmuesin Neymar.

Klubi spanjoll dëshiron që ta përforcojnë linjën sulmuese dhe në listën e transferimeve janë të renditur edhe futbollistët Karim Benzema dhe Luka Joviq, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Mirëpo Paris Saing Germain e ka bërë të qartë se nuk është i gatshëm të heq dorë nga 27 vjeçari dhe tani mbetet të shihet nëse Real Madrid do të mund t’ia arrijë qëllimit që ta përvetësoj atë gjatë verës.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë