Real Madrid dhe Leverkusen bien dakord për Iker Bravo - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Real Madrid dhe Leverkusen bien dakord për Iker Bravo

NULL NULL
11/08/2022

Sulmuesi Iker Bravo së shpejti pritet t’i bashkohet njërës prej skuadrave më të mëdha spanjolle.

Siç raporton Marca, Real Madrid ka arritur një marrëveshje parimore me Bayer Leverkusen për transferimin e 17-vjeçarit, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Bravo do t’i bashkohet klubit prestigjioz përmes një huazimi për një sezon me opsion blerjeje prej 7 milionë eurosh.

klankosova.tv