12:02, 23 Mars 2020

Futbollisti i Kombëtares shqiptare U-21, Leonard Maloku, ka përgënjeshtruar lajmin e publikuar në faqen e “Facebook”-ut, ku thuhej se ishte prekur nga Koronavirusi.

Nëpërmjet një njoftimi në faqen e “Instagramit”, Maloku sqaron se bëhet fjalë për një humor të zi, pasi atij i kanë vjedhur adresën e “Facebook”-ut prej disa kohësh, dhe ai postim nuk është bërë nga futbollisti, pasi ai është në gjendje të mirë shëndetësore.

Konkurs Pune

Lexo më shumë