Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Reagon Asani: Gati për të dhënë gjithçka për kombin, për ty Shqipëri se je ma e mira

NULL NULL
02.12.2023 22:14

Kombëtarja e Shqipërisë, ka mësuar të shtunën në mbrëmje kundërshtarët për në fazën e grupeve të Kampionatit Evropian që do të mbahet në vitin e ardhshëm në Gjermani.

Në lidhje me këtë ka reaguar sulmuesi i Shqipërisë, Jasir Asani, i cili ishte ndër lojtarët më të dalluar në kualifikime për kuqezinjtë.

“Gati për të dhënë gjithçka për Kombin. Për ty Shqipëri se je ma e mira”, shkroi Asani në llogarin e tij në Facebook.

Përndryshe, Shqipëria në Evropian, fillimisht do të ballafaqohet me Italinë, Kroacinë dhe në fund me Spanjën. /Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.