Reagimi i familjes së Messit kur e fitoi Topin e Artë (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Reagimi i familjes së Messit kur e fitoi Topin e Artë (VIDEO)

NULL NULL
29/11/2021

Lionel Messi e ka fituar Topin e Artë për vitin 2021.

Messi i cili u transferua në Paris Saint-Germain, e ka fituar për herë të shtatë Topin e Artë, njofton Klankosova.tv.

Përballë argjentinasi kishte Lewandowskin, i cili doli i dyti.

Në këtë sukses të lartë, Messi ishte i shoqëruar nga djemtë dhe gruaja e tij, Antonela.