Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Reagimi i banorëve kur Azemi rikthehet në shtëpi me biletën e fatit! (VIDEO)

NULL NULL
09.12.2023 01:50
Azemi

Banorët janë mërzitur për daljen e Azemit.

Por pasi ata panë që Azemi u rikthye ata u gëzuan shumë.

Përqafimet dhe fjalët e mira nuk munguan për Azemin nga banorët.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.