Ray J dhe Princess Love do të bëhen me vajzë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ray J dhe Princess Love do të bëhen me vajzë

NULL NULL
16/03/2018

Ray J dhe Princess Love do të bëhen prindër së shpejti.

Ndonëse e kanë mbajtur gjininë e foshnjës sekret, duke u bazuar nga blerjet e tyre duket se çifti do të bëhen me vajzë.

Dhuratat për foshnjën në ardhje janë goxha të shtrenjta dhe dominon ngjyra rozë.

Sipas TMZ blerjet fillestare për vogëlushen arrijnë shifrën deri në 4 mijë dollarë.

Gjithashtu është bërë e ditur se festa para lindjes së foshnjës do të organizohet këtë vikend në Los Angeles.