Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rasti i Liridona Ademajt: Seanca gjyqësore pa praninë e mediave

NULL NULL
03.12.2023 10:22
Gazetaret, AGK
TV cameras in raw

Është duke u zhvilluar seanca gjyqësore ndaj Naim Murselit dhe dy të tjerëve, për vrasjen e Liridona Ademajt.

Kjo seancë po mbahet pa praninë e mediave, njofton Klan Kosova.

Liridona Ademaj, u vra mbrëmjen e 29 nëntorit.

I dyshuari kryesor është ish-bashkëshorti Naim Murseli, i cili dyshohet se është organizatori kryesor për vrasjen e saj.

Dyshohet se ai pagoi 30 mijë euro për kryerjen e këtij akti makabër.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.