Rashiq merr pjesë në vënien e gurthemelit të shtëpisë për familjen Jovanoviq - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rashiq merr pjesë në vënien e gurthemelit të shtëpisë për familjen Jovanoviq

NULL NULL
22.05.2023 10:24
Nenad Rashiq

Ministri për Komunitete dhe Kthim, Nenad Rashiq, ka marrë pjesë në vënien e gurthemelit të shtëpisë për familjen e Stefan Jovanoviqit.

Kjo shtëpi do të ndërtohet nga fshatin Dobratin të Graçanicës, njofton Klan Kosova.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

klankosova.tv