Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rashica vendimtar në fitoren e Galatasarayit

NULL NULL
11.03.2023 18:56
Milot Rashica

Galatasaray ka triumfuar ndaj Kasimpasas, me rezultat minimal 1-0, në kuadër të xhiros së 24-të në Superligën e Turqisë.

Golin e vetëm dhe të fitores e shënoi Nicolo Zaniolo, pas një asistimi fantastik nga Milot Rashica.

Galatasaray pas fitores mbetet në vendin e parë me 60 pikë, pas 24 ndeshjeve. /Klankosova.tv.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.