12:51, 8 Nëntor 2018

Toronto Raptors kanë vazhduar me fitore në NBA duke mundur Sacramento Kings me reuzltat 105-114.

Kawhi Leonard shënoi 25 pikë e 11 kërcime për vendësit, ndërkaq Buddy Hield dhe William Cauley-Stein shtuan 24 sosh, më së shumtio te mysafirët.

Konkurs Pune

Lexo më shumë