Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Raportohet për sulme në kampin Nuseirat të Gazës

NULL NULL
28.02.2024 17:00
Lufta Izrael - Hamas në Gaza
Foto nga arkiva. Lufta Izrael - Hamas në Gaza

Është raportuar për sulme në kampin Nuseirat, i cili ndodhet në qendër të Gazës.

Është raportuar se në atë kamp ka pasur edhe greva.

Ndërkaq, sulmet izraelite edhe në një zonë të afër të banuar raportohet se kanë shkaktuar një numër viktimash dhe të plagosurish.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.