Rangers po mendon ta mbajë Florian Kamberin

Rangers po mendon ta mbajë Florian Kamberin

NULL NULL
5 muaj më parë

Rangers po e konsideron mundësinë e transferimit të sulmuesit të Hibernianit, Florian Kamberi, sipas raportimeve nga Football Insider.

Shqiptari i Zvicrës e kaloi pjesën e dytë të sezonit të kaluar i huazuar në “Ibrox Stadium”, dhe duket të ketë lënë përshtypje tek të Kaltrit.

Sidoqoftë, gjiganti skocez nuk është edhe aq i sigurt në blerjen permanente të kartonit të tij, pasi që do t’iu kushtonte në buxhetin të cilin po e ruajnë për ta zëendësuar Alfredo Morelos-in.