Ramiz Lladrovci futet në fushë dhe i uron lojtarët e Feronikel-it (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ramiz Lladrovci futet në fushë dhe i uron lojtarët e Feronikel-it (VIDEO)

NULL NULL
nga Naim Selmani 21.05.2023 17:59

Kryetari i komunës së Drenasit Ramiz Lladrovci i është gëzuar fort inkuadrimit të Ferronikel-it 74 në Superligë.