20:30, 24 Prill 2019

Rami Malek nuk ka nevojë për shoqëri.

Ylli i “Bohemian Rhapsody”, është parë duke ngrënë vetëm në një restorant në Chelsea, tha një burim për Page Six, transmeton Klan Kosova.

“Ai iku vetëm” dhe “ishte i mrekullueshëm me stafin”, tha burimi.

Malek i cili aktualisht është duke xhiruar skena të serialit “Mr.Robot”, nuk ishte i shqetësuar nga klient por siç thotë burimi, ai mori një telefonatë derisa ishte duke ngrënë.

Konkurs Pune

Lexo më shumë