14:00, 8 Qershor 2019

Këngëtari i njohur i muzikës popullore, Ramadan Krasniqi, ka publikuar këngën e tij më të re.

Kënga “Jeta ime” është bashkëpunim me këngëtaren nga Shqipëria, Greta Koçi.

Tekstin e këngës e ka shkruar Greta Koçi dhe muzikën e ka bërë  Jimmy, njofton Klan Kosova.

Brenda pak orëve të publikimit kjo këngë mori mijëra klikime në kanalin Youtube.

Konkurs Pune

Lexo më shumë