Rama ua uron Pashkët besimtarëve të krishterë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rama ua uron Pashkët besimtarëve të krishterë

NULL NULL
09.04.2023 16:49
Perparim Rama

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama, ua ka uruar Pashkët të gjithë besimtarëve të krishterë.

“Gëzuar Pashkët për të gjithë besimtarët e krishterë!”

“Dashnia, solidariteti, dhe mirësia në frymën e këtyre Pashkëve, ju bekoftë jetën e familjeve tuaja!”, ka shkruar Rama në rrjetin social Facebook.