Rama thotë mirëmëngjesi me këto pamje (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rama thotë mirëmëngjesi me këto pamje (VIDEO)

NULL NULL
21/03/2018

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka uruar gjithë ndjekëve të tij në Facebook një mëngjes të mirë me pamjet nga Aksioni Kombëtar për Pyllëzimin e vendit.

“MIRËMËNGJES ? dhe me këto pamje nga Aksioni Kombëtar për Pyllëzimin e vendit që vijon pa ndërprerje dhe me lajmin e bukur se sot në Ditën Ndërkombëtare të Pyjeve mbjellim pemën e një miliontë në Liqenin e Gramshit, ju uroj një ditë të mbarë”, ka shkruar ai, transmeton Klan Kosova.