9:03, 7 Korrik 2020

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka publikuar videon e projektit të Parkut të Shtëpisë së Pavarësisë në Vlorë.

MIRËMËNGJES,dhe me projektin e Parkut të Shtëpisë së Pavarësisë që do të jetë së shpejti në kantier, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan ai në Facebook në mbishkrimin që ia ka bashkëngjitur edhe videon me projektin, transmeton Klan Kosova.

Konkurs Pune

Lexo më shumë