13:46, 22 Korrik 2019

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka reaguar në rrjetet soicale në trevjetorin e votimit të ndryshimeve kushtetuese për Reformën në Drejtësi.

“3 vjet nga votimi i ndryshimeve kushtetuese për Reformën në Drejtësi,mjafton të shohësh e të dëgjosh armiqtë e saj, për të kuptuar se sa e drejtë dhe jetike është ajo për Shqipërinë Europiane⚖ #KrenarpërPS?dhe mirënjohës për miqtë e partnerët në këtë betejë për të ardhmen”, ka shkruar ai në Twitter, transmeton Klan Kosova.

Konkurs Pune

Lexo më shumë