Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rama: Mirëmëngjes me përuljen me nderim për Afrim Bunjakun

NULL NULL
25.09.2023 08:34

Kryeministri Edi Rama e ka nderuar policin Afrim Bunjaku që u vra të dielën në veri të Mitrovicës.

“Mirëmëngjes me përuljen me nderim për efektivin e Policisë së Kosovës, Afrim Bunjaku, i cili dha jetën në krye të detyrës”, ka shkruar ai në një postim në Facebook, transmeton Klankosova.tv.

Edi Rama
Edi Rama

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.