Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rama me urim të veçantë për ditëlindjen e Thaçit: Edhe 100 komandant!

NULL NULL
24.04.2023 18:05
Hashim Thaçi, Edi Rama

Ish-presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, sot më 24 prill, e feston ditëlindjen e 55-të.

Kjo është ditëlindja e tretë e Thaçit, që e gjen atë larg gjirit familjar, duke u përballur me akuzat për krime lufte në Gjykatën Speciale, ku më 3 prill ka nisur gjykimi ndaj tij.

E këtë ditë, ai mori një urim të veçantë nga miku i tij, kryeministri i Shqipërisë Edi Rama.

“Edhe 100 komandant!”, e uroi Rama Thaçin.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.